Impro + Stand-Up Comedy met o.a. Jeroen Dyck
wo 14 okt
|Djingel Djangel
Twee keer per maand bezetten The Lunatics het podium van Djingel Djangel! Je geniet er voor de pauze van Improcomedy: korte improvisatiescènes met grappige spelers. Elke keer nodigen ze een comedian uit die na de pauze speelt. Deze week zijn dat Jeroen Dyck, Carmen Gonzalez en Katrien Vandepitte!


Tijd en locatie
14 okt 2026, 20:30 – 22:30
Djingel Djangel, Bordeauxstraat 7a/bus 0.1, 2000 Antwerpen, België
Over het evenement
Improvisatiecomedy? Dat is The Lunatic Comedy Club!
DEEL I
Improcomedy met The Lunatics! Onze vier spelers zijn getraind op snelheid, spitsvondigheid en humor. Ze springen onvoorbereid op het podium: gewapend met jouw suggesties creëren ze een onvergetelijke avond!
DEEL II
Je kent hem misschien van de finale van onze comedy award? Of anders van Humo's Comedy Cub? Het is niemand minder dan: Jeroen Dyck! Hij wordt deze avond ondersteund door niemand minder dan Carmen Gonzalez en Katrien Vandepitte.
Jeroen Dyck